Vivo’nun yeni katlanabilir telefonuna merhaba deyin! İşte X Fold S


Vivo yakın gelecekte üç ayrı telefon lansmanı planlıyor. En çok beklenen cihaz, Çin’de Galaxy Z Fold4, Mix Fold 2 ve Mate Xs 2 ile rekabet etmesi gereken yeni katlanabilir telefon. Bu telefonun henüz lansmanı gerçekleşmemiş olsa da cihazla ilgili bir çok detay ortaya çıkmaya başladı. İşte vivo’nun yeni katlanabilir cihazının özellikleri.

Vivo’nun yeni katlanabilir telefonuna merhaba deyin! İşte X Fold S

vivo

Digital Chat Station’a göre telefon X Fold S olarak adlandırılacak ve Eylül ayında gelecek. Katlanabilir telefon gelmeden önce yeni bir daha iQOO Z6 yolda. Cihazda beklenen özellikler arasında 5G ve 80W hızlı şarja sahip olması yer alıyor, ancak daha fazlasını öğrenmek için biraz daha raporun yayınlanması gerek. Ayrıca Dimensity 9000+ yonga setinde çalışacak bir iQOO Neo7 de şirketin tanıtacağı cihazlar arasında yer alıyor.

Bu üç lansmanın planlandığı ve etkinliklerin hazırlandığı iddia ediliyor. Amiral gemisi X90 serisi de dahil olmak üzere yıl sonuna kadar beklenen daha fazla cihaz var.

Digital Chat Station, Qualcomm’un Kasım ayı sonlarında gerçekleşecek olan yeni nesil amiral gemisi yonga setini duyurmasının ardından daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağını ekledi. Şu an için katlanabilir cihazla ilgili çok fazla bilinen yok. Ancak yakında Samsung’a rakip olacak bir katlanabilir telefon görebiliriz.

Read More

Yorum yapın