vivo, X80 serisi için tarih verdi!


Vivo X80 telefonları nihayet resmi duyuruları için bir tarih aldı. Vivo X80 Pro+ tasarımını gösteren bir teaserın yanı sıra şirket, bir sonraki amiral gemilerinin 25 Nisan’da geleceğini açıkladı. Vivo X80 Pro+, kameralarından birinin periskop merceğe sahip olduğu dört kameralı kuruluma sahip olacak, ancak düzenleme farklı olacak. Cihaz aslında, vivo X Note ve vivo X Fold arka tasarımı ile uyumlu bir tasarımla karşımıza çıkacak.

vivo, X80 serisi için tarih verdi!

vivo x80

Söylentiler, telefonun Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti tarafından destekleneceğini söylüyor, ancak Dimensity 9000 ve vanilya vivo X80 ile bir vivo X80 Pro da bekliyoruz. Şimdilik cihaz serisi hakkında bilinenler çok değil ancak yakın zamanda daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.

Teaser’da görülen yaklaşan Vivo akıllı telefon şimdi Çin’de ön rezervasyon için hazır. Ön rezervasyon sayfasında paylaşılan bir görsel, büyük bir dikdörtgen modüle sahip bir akıllı telefonu gösteriyor. Büyük modülün içinde, üç mercek ve bir Carl Zeiss logosu içeren küçük bir dairesel alan var. Sol altta dördüncü bir merceğe benzeyen bir yapı ve dairesel alanın sağında hap şeklinde bir LED flaş mevcut. Yaklaşan bu modelin ön tarafında, ön kamera için merkezi olarak hizalanmış bir oyuğa sahip bir ekran var.

Read More

Yorum yapın