Vivo Türkiye’de büyümeye devam ediyor, online mağaza işi de tamam!


Vivo, son yıllarda gerek ülkemizde gerekse de dünyada oldukça başarılı işlerin altına imzasını atıyor. Vivo her ne kadar malzeme kalitesi olarak biraz daha maliyet odaklı anlayışla hareket ediyor olsa da, bu eksikliğini segmentinin en üst özelliklerine sahip modeller çıkararak ve dahası bunu uygun fiyat stratejisiyle yaparak dikkatleri üzerine çekiyor.

Ülkemizdeki pazar payını günden güne arttıran Çinli teknoloji şirketi, şimdi bu büyümeyi daha da hızlandırabilmek için resmi online satış mağazasını faaliyete geçirdi. Buna göre myvivoshop.com adresi üzerinden hizmet verecek olan yeni online satış mağazasında, açılışa özel birçok fırsat bulunuyor.

Vivo Türkiye’de büyümeye devam ediyor, online mağaza işi de tamam!

Şu an için mağazadan alınabilecek ürünlerin sayısı biraz kısıtlı. Öyle ki mağazada akıllı telefon kategorisi Y Serisi ve V Serisi olarak 2’ye ayrılmış durumda. Y Serisi altında vivo Y11s, vivo Y15s, vivo, Y21, vivo Y21s, vivo Y33s ve vivo Y53s satılırken, V serisinin altında ise vivo V21, vivo V21e ve vivo V23 5G modelleri mevcut.

Sitede akıllı telefonlara ilave olarak da Aksesuar başlığı altında vivo TWS2 ANC ve vivo TWS2e kablosuz kulaklık modellerinin satıldığını görüyoruz. Her ne kadar şu an için ürün çeşidi biraz az olsa da, ilerleyen zamanlarda hem ürün stokunun hem de ürün çeşidinin artacağı düşünülüyor.

Read More

Yorum yapın