Vergiler dahil Türkiye fiyatı 510 bin TL’ye indi! Bu fiyata bir daha C-SUV bulamazsınız!

Türkiye’nin en uygun fiyatlı SUV modellerinden birisi olan popüler model, fiyat listesi ile tüketicileri cezbetmeye devam ediyor.


Vergiler dahil Türkiye fiyatı 510 bin TL'ye indi! Bu fiyata bir daha C-SUV bulamazsınız! - Page 1

Biliyorsunuz ki son olarak sıfır otomobilde yükselen fiyatları dizginlemek için hükümet kanadı ÖTV düzenlemesi kozunu oynamıştı.

Vergiler dahil Türkiye fiyatı 510 bin TL'ye indi! Bu fiyata bir daha C-SUV bulamazsınız! - Page 2

. Bu düzenleme, özellikle de manuel ve giriş segment otomobillerde meyvesini verdi. Sıfır arabaya daha uygun fiyattan ulaşmak isteyen tüketiciler ise soluğu yetkili bayilerde aldı. SUV merakı olanların liste başında ise tabii ki de Yeni Dacia Duster yer alıyordu.

Vergiler dahil Türkiye fiyatı 510 bin TL'ye indi! Bu fiyata bir daha C-SUV bulamazsınız! - Page 3

Dacia Duster fiyatları serbest düşüşte!

Çeşitli makyaj operasyonları geçiren Yeni Dacia Duster, markanın yeni logosu ile beraber artık çok daha şık görünüyor. Donanım seçenekleri anlamında da takipçilerine pek çok fırsat sunan Duster, hali hazırda sınıfının en uygun fiyatlı araçlarından bir tanesi olarak öne çıkıyor.

Vergiler dahil Türkiye fiyatı 510 bin TL'ye indi! Bu fiyata bir daha C-SUV bulamazsınız! - Page 4

Peki ama söz konusu modelin güncel fiyat listesi ne durumda? Bir başka deyişle Dacia Duster Türkiye fiyatı ne kadar? Tüm bu sorularınızın yanıtını bulabileceğiniz haberimizin detaylarına yavaş yavaş geçelim.

Read More

Yorum yapın