Uygun fiyatlı Acer X1526AH projektörün Türkiye fiyatı açıklandı

Kısa bir süre önce zorlu koşullara dayanıklı dizüstü bilgisayarını satışa sunan Acer , yeni projektör modelini Türkiye’de satışa sundu.

Acer X1526AH olarak adlandırılan model Full HD çözünürlük desteğiyle geliyor. Hem oyun oynayanlara hem de iş kullanımına hitap eden model 4.000 lümen parlaklık değerine ulaşabiliyor.

Projektörde bununla birlikte Acer’ın ColorBoost3D, ColorSafe II ve LumiSense özellikleri de bulunuyor. Bu sayede projektör gerçekçi bir renk kalitesi vadediyor. EcoPro modu ise cihazın lamba ömrünü 20.000 saate kadar uzatarak kullanıcıların tasarruf etmesine olanak tanıyor. Kontrast oranı 10.000:1 olan projektör içerikleri sahne sahne analiz ediyor. LumiSense özelliği ise karanlık sahnelerde pro. Acer ColorSafe II teknolojisi cihazın ömrünü uzatarak sarıya dönük renk bozulmalarının önüne geçiyor ve binlerce saatlik kullanımın sonunda dahi tutarlı ve orijinaline sadık doğallıkta renkler üretmeye devam ediyor. Acer’ın BlueShield özelliği mavi ışığı azaltarak kullanıcıların göz sağlığını koruyor. Acer Display Widget özelliğine sahip projektörde kullanıcılar, cihaz üzerindeki kontrol tuşlarına bağımlı kalmıyor, fareyle bilgisayar ekranlarından bu wigdet’ı kullanarak projeksiyon ekranını kolayca kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer X1526AH Türkiye fiyatı ne kadar?

Acer X1526AH’nin kolay kurulumu sayesinde kullanıcılar, cihazı sabitledikleri yeri değiştirmek zorunda kalmadan ekranı yansıtılan yere göre ayarlayabiliyor. Acer EcoProjection teknolojisi cihazın düşük güç tüketimli şekilde çalışmasını mümkün kılarken yüzde 60’a kadar varan seviyelerde enerji tasarrufu sağlıyor. Acer X1526AH projektörün Türkiye fiyatı ise 7.955 TL.

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More