Uygun fiyatı ile cezbeden en iyi akıllı bileklikler!

Uygun fiyatına rağmen oldukça iyi özelliklere sahip akıllı bileklik modellerini sizler için bir araya getirdik. İşte fiyat/performans ürünü diyebileceğimiz o modeller!


Kullanımı gittikçe artan akıllı bilekliklerimiz, artık neredeyse hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası haline gelmeye başladı. Akıllı bilekliklerde donanım olarak ön planda yer alan kriterler ise batarya kapasitesi, depolama alanı ve bellek (RAM) olarak karşımıza çıkıyor.

Günümüzde akıllı saat ve akıllı bileklikler arasında eskiden olduğu gibi öyle çok büyük farklar yok. Zira artık akıllı bileklerde, akıllı telefon bildirimlerini ve mesajları görebilmek, müzik kontrolü sağlayabilmek, saat, nabız ölçer gibi özellikler standart haline geldi. Öyle ki bazı akıllı bileklerde kanınızdaki oksijen değerini ölçebiliyor olmanız dahi mümkün! Hatta uykunuzla ilgili detaylı rapor hazırlayan, stres seviyenizi ölçen modeller dahi mevcut! Tıpkı Huawei Band 6 modelinde olduğu gibi.

 Akıllı bilekliğinizin donanım ve teknik özellikleri ne kadar yüksek olursa, genel olarak fiyatı da o doğrultuda yüksek oluyor. Ancak üstün özellikleri ile göz kamaştırırken, uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken modeller de yok değil.

Biz de Teknolojioku ekibi olarak, uygun fiyatına rağmen oldukça iyi özelliklere sahip akıllı bileklik modellerini sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz şimdi bu modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

Samsung Galaxy Fit2

Fiyat: 237,76 TL

Samsung Galaxy Fit2

Cihaz İşletim Sistemi:
FreeRTOS
 
Ekran Boyutu:
1.1 inç
 
Ekran Çözünürlüğü:
126 x 294 piksel
 
Batarya Kapasitesi:
159 mAh
 
Wi-Fi:
Yok
 
Mikrofon:
Yok
 
Kalp Atış Hızı Sensörü:
Var
 
Konum Bilgisi:
Yok

Amazfit Band 5

Fiyat: 259,00 TL

Read More

Yorum yapın