Üst seviye kablosuz kulaklık Porsche Design PDH80 tanıtıldı

Porsche Design PDH80, kafa üstü formundaki kablosuz kulaklık pazarına dahil edilen en yeni modellerden birisi oldu.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan kablosuz kulaklık modeli Porsche Design PDH80, üst seviye malzemelerin kullanıldığı premium seçenekler arasına giriş yapıyor. Firmanın sınırlı sayıdaki ürün gamında ses getirecek PDH80, resmi açıklamaya göre 50mm boyutunda neodymium sürücüler üzerine kuruluyor, bunlarla yüksek ses kalitesi getiriyor ve tek şarjla 75 saate kadar pil ömrü sunuyor. Boyutu büyük olduğundan pil kapasitesi ve bağlı olarak kullanım süresi oldukça yüksek olan PDH80, bazı detaylar verilmemiş olmasına rağmen yüksek çözünürlüklü Bluetooth kodek desteği ile geliyor ve ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğini de unutmuyor. İddialı model ANC ile beraber tam 50 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor.

Kafa kısımları hareketli olduğundan çanta içerisinde taşıması kolay olan Porsche Design PDH80, sadece tek renkte hazırlanmış, deri bir üst kısım taşıyor ve üzerindeki dokunmatik yüzeylerden rahatlıkla kontrol edilebiliyor. İstenirse kayıpsız ses deneyimi için kablolu olarak da kullanılabildiği belirtilen ürün, yerleşik mikrofonlarıyla bağlı akıllı telefon modelleri üzerinden telefon görüşmesi de sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat çekmeyi başaran PDH80 kablosuz kulaklık modeli, tahmin edebileceğiniz üzere herkese hitap eden bütçe dostu bir seçenek değil. Ürünün Avrupa fiyatı 425 dolar seviyesinde yer alıyor.

Porsche Design PDH80 kablosuz kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: Ferrari’nin nefes kesen otomobili ile tanışın

Read More