USB-C Ethernet adaptörü: TP-Link UE300C

TP-Link, USB-C destekli Ethernet adaptörünü satışa sundu. TP-Link UE300C olarak adlandırılan cihaz, USB C destekli tablet, dizüstü bilgisayar gibi tüm cihazların kablolu ağa Gigabit hızda bağlanmasını sağlıyor. USB 30 desteğiyle gelen adaptör kablolu bağlantıda 1 Gigabit hıza ulaşabiliyor.

Kullanıcılara güçlü kablolu bağlantı imkanı sunan cihaz sayesinde kullanıcılar büyük dosyaları hızlı bir şekilde indirebiliyor. TP-Link UE300C online oyunlarda da kullanılabiliyor. Kullanılmadığında USB çıkış kablosu katlanarak adaptörün içine gömülebiliyor. Bu sayede kablo hem zarar görmüyor hem de daha az yer kaplıyor. Ufak bir boyuta sahip olan Ethernet adaptörü gömlek ceplerine dahi rahatlıkla sığabiliyor. 20 gram ağırlığındaki adaptör 71 x 26 x 16.2 mm boyut ölçülerine sahip. Cihazın üzerinde yer alan LED gösterge ağ durumu hakkında bilgi sahibi olmaya imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link UE300C adaptörün Türkiye fiyatı ne kadar?

Windows, macOS, Chrome ve Linux gibi işletim sistemlerine destek veren adaptör Windows 10, MacOS 10.9 ve üstü, Chrome ve Linux için herhangi bir kurulum CD’si veya yazılım gerektirmeden çalışır hale geliyor. Bu sayede cihaz hızlı bir şekilde kurulabiliyor. TP-Link imzalı UE300C Ethernet adaptörün satış fiyatı ise 29 dolar. Adaptörün Türkiye’deki fiyatı şu anda yaklaşık 430 TL’ye denk geliyor.

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More