Ünlü analist tarih verdi! Kriptolar patlama yapacak

Kripto paralar camiasında yaşanan deprem etkisi bir süredir devam ediyor. Bugün itibarı ile Bitcoin 25 binin de altına düştü. İşte tüm detaylar.


Ünlü analist tarih verdi! Kriptolar patlama yapacak - Page 1

Kripto para camiasında bir süredir deprem etkisi mevcut. Öncü kripto para birimi Bitcoin şu an itibarı ile 25 binin altını gördü. Geçtiğimiz yıl 70 bin seviyelerinde olan Bitcoin’inin şu andaki durumu uzun süredir görülen en dip seviye.

Ünlü analist tarih verdi! Kriptolar patlama yapacak - Page 2

ABD’de artan enflasyon sebebi ile FED Merkez Bankası’nın faizi artırması kripto para camiasını direkt olarak etkiledi. Stabil coinlerin dahi 1 dolar altına düşmesi kripto para camiasına olan inancı derinden sarstı.

Ünlü analist tarih verdi! Kriptolar patlama yapacak - Page 3

Bitcoin‘in 10 bin doları göreceğini iddia eden analistin ardından olumlu bazı yorumlar da geldi. Geçtiğimiz günlerde 30 bin seviyesinin üstüne çıkan Bitcoin kripto para yatırımcılarını bir nebze umutlandırmıştı.

Ünlü analist tarih verdi! Kriptolar patlama yapacak - Page 4

Ancak dolar kurundaki yükselişe ters paralel olarak şimdi kripto paralarda tekrar bir düşüş yaşandı. Bitcoin’de yaşanan düşüşler direkt olarak diğer kripto para birimlerini de etkiledi ve Ethereum’da da benzer düşüşler gözlemlendi.

Read More

Yorum yapın