Ücretli “Snapchat Plus” abonelik paketi beklentileri aştıSnapchat Plus

Snap, sosyal medyanın geride kalan ismi Snapchat için attığı ücretli abonelik paketi adımından memnun görünüyor.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan ücretli Snapchat Plus aboneliği, beklentileri aşarak 1 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Bu rakam az değil ancak yine de firmanın toplam kullanıcısı göz önüne alındığı zaman halen çok ufak kalıyor. Çünkü platform güçlü rakiplerine rağmen halen günlük tam 347 milyon kullanıcıya hizmet veriyor. Kaçıranlar için ücretli paket aylık 4 dolarlık bir fiyata sahip. Servisin çok sıkı kullanıcıları için getirilen bu abonelik paketi, ilk olarak ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli olarak aktif edildi.

Daha sonra birçok diğer ülkeye de gelecek “Plus,” kullanıcılara test aşamasında olan çıkmamış bazı yeni özelliklere erken erişim imkânı tanıyor. Bazı deneysel özelliklerin önceden denenmesine de imkân tanıyacak paket, uygulama simgesinin değiştirilmesine izin veriyor, hikayeleri kimin tekrardan izlediğini gösteriyor ve sohbet penceresinin üstüne favori arkadaşların “en iyi arkadaş” olarak sabitlenmesinin önünü aralıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginç olarak ücretli aboneler reklam görmeye devam ediyor. Firma ana gelirlerinin reklam olmaya devam edeceğini aktarıyor ve ücretsiz bir sosyal medya platformu için bu sürpriz olmuyor.

Snapchat Plus yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Read More