Twitter, Slack benzeri Quill’i bünyesine kattığını duyurdu

Sosyal medyanın karakter limitli platformu Twitter, Slack benzeri Quill’i bünyesinde kattığını duyurdu. İşte detaylar;

Twitter, iş haberleşmesi konusunda bir numaralı uygulamalardan olan Slack benzeri iletişim sunan Quill’in yeni sahibi oldu. Twitter’ın platform içerisinde mesajlaşma (Spesifik olarak DM) sistemini daha iyi getirmesine imkân tanıyacak Quill için ne kadar ödendiği bilinmiyor.

Bu arada firma bugün Twitter Spaces için de bir adım attı. Spaces içeriklerinin kaçıranlar için kaydedilmesi imkânı, “iOS, Android ve web” tarafında herkes için aktif edildi. İçeriklerin kayıt altına alınıp alınmamasına içerik üretici karar verecek.

Platformu daha iyi hale getirmek adına sürekli olarak çalışan Twitter, biliyorsunuz kısa süre önce CEO’sunu değiştirdi. Bunun öncesinde ise Crypto bölümü ses getirmişti. Bu özel bölüm Tess Rinearson liderliğinde hayata geçirildi.

Bu ilk aşamada eski CTO yeni CEO Parag Agrawal’a bağlı kurulan bölüm ile kripto teknolojilerinin ve blok zinciri altyapılarının Twitter için, Twitter’ın da bu sistemler için yapabilecekleri incelenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitter, bugün Süper Takip özelliğiyle de gündemdeydi

Twitter, Türkçe’ye “Süper Takip” olarak geçen sistem için de çalışıyor. Bu sistem bilmeyenler için Patreon benzeri bir altyapıyı karşımıza getiriyor. Süper Takip’te kişiler, aylık 2,99 dolar, 4,99 dolar veya 9,99 dolar vererek bir kişinin / hesabın “Süper Takipçisi” olabiliyor. Peki süper takipçilere neler sunuluyor?

Paralı aboneler özel içerikler, grup erişimi, destekçi rozeti, özel indirimler ve özel haber bültenleri alır hale geliyor. Süper Takip özelliği kısa süre önce iOS sonrası Android Android tarafına da genişletildi.

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem

Read More