Türkiye’de ilk kez düzenleniyor; elektromobilite fuarı kapılarını açtı

Pek çok farklı segmentte seyreden elektromobilite çözümünü bir araya getiren elektromobilite fuarı e-drive TURKEY, gelecek için umut vadediyor.

Küresel çapta popülaritesini her geçen gün artıran elektrikli araçlar, her türlü segmentte kullanıcılara çözümler sunar konuma geldi. Türkiye de dünyadaki bu furyayı vakit kaybetmeden pek çok noktasıyla yakalama yolunda. Bisiklet ve scooter gibi alanların yanında 2022 itibarıyla TOGG’ün asfalta inecek olması, iç pazarın elektrik dönüşümündeki önemli bir ayağı da tamamlamış olacak. Bu paralelde kullanıcıların elektromobilite çözümleriyle ilgili deneyim ve bilgi alabileceği organizasyonlar da artık karşımıza çıkıyor. Türkiye’de ilk kez düzenlenen elektromobilite fuarı e-drive TURKEY, İstanbul’un en merkezi noktalarından Yenikapı’da kapılarını açtı. Gerçekleşen fuarda, elektrikli ve hibrit araç üreticileri, distribütörleri, şarj operatörleri, ekipman üreticileri, otonom sürüş ve araçlar arası iletişim sistemleri geliştiricileri bir araya geliyor.

Elektromobilite fuarı hakkında bilmeniz gerekenler

Fuarda, scooter ve bisiklet deneyim alanı ile dış alanda yer alacak otomobil deneyim alanı, ziyaretçilerin araçları sadece görmesini değil, aynı zamanda test edebilmesine de imkan tanıyor. Etkinlikte elektromobilite alanında faaliyet gösteren firmalar en yeni ürün, hizmet ve teknolojilerini sergilenirken, takvim boyunca düzenlenecek konferanslarda, yurtiçi ve yurtdışından sektör temsilcileri ve kanaat önderleri bilgi birikimleri ve deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konferans katılımcıları arasında OTAM Genel Müdürü Ekrem Özcan, Cadem Tragger Kurucu Ortağı Saffet Çakmak, Toyota Türkiye Kurumsal İletişim Direktörü Selim Okutur, Enerjisa Enerji Dağıtık Üretim ve E-Mobilite Grup Müdürü Mustafa Daldal, B-Charge Kurucu Ortağı Rahim Cafer, Aspower Genel Müdürü Ceyhun Karasayar gibi isimler boy gösterecek. Fuar ile ilgili tüm detaylara www.edriveturkey.com web sitesi üzerinden erişilebiliyor. Ayrıca Apple App Store ve Google Play Store’dan indirilecek e-drive Turkey Uygulaması, hem girişteki dijital yaka kartınızı içeriyor, hem de etkinlik sırasında birçok etkileşim fırsatı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Read More