Türkiye’de elektrikli bisiklet satan markalar bölüm 8: VoltaElektrikli bisiklet LOG Tasarım 3

Küresel olarak çok sayıda elektrikli bisiklet modeli satılıyor. Peki Türkiye’de hangi markalar bulunuyor? 8. bölümün konuğu Volta.

Sizlerin karşısına sürekli olarak yeni elektrikli bisiklet (eBisiklet) modelleri çıkarıyoruz. Bu eBisiklet modellerinin büyük bölümü çok dikkat çekiyor ancak maalesef Türkiye’ye gelmiyor. Fakat Türkiye’ye gelen çok sayıda gelişmiş seçenek de bulunuyor. Bu açıdan yeni bir seriye başladık ve bu seride sizlere Türkiye’de eBisiklet’leri satılan markaları tanıtıyoruz. Bu bağlamda serinin sekizinci konuğu, ürün gamı geniş isimler arasında bulunan Volta firması oluyor. Türkiye’de satılan tüm Volta marka eBisiklet’ler direkt olarak buradaki bağlantıda görülebiliyor. Peki fiyatlar? Firmanın çok fazla modeli olduğundan sizlere spesifik olarak en yüksek ve en düşük seçenekleri göstereceğiz.

Türkiye’de satılan “en ucuz” Volta imzalı eBisiklet modeli:

Şirketin en ucuz elektrikli bisiklet modeli “VB3” ve Türkiye’de 10 Ağustos 2022 itibarıyla 10 bin TL fiyat etiketine sahip. Şehir içi kullanımına odaklanan model, hem kadınlar hem de erkeklere hitap ediyor ve yerleşik çamurluk ile aydınlatma taşıyor.

Türkiye’de satılan “en pahalı” Volta imzalı eBisiklet modeli:

Şirketin en pahalı elektrikli bisiklet modeli “VB7” ve Türkiye’de 10 Ağustos 2022 itibarıyla 27 bin TL fiyat etiketine sahip. Yine direkt olarak şehir içi kullanıma odaklanan bisiklet, modern bir tasarıma sahip, güçlü parçalar taşıyor ve 25 kg yük taşıyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de satılan diğer eBisiklet modellerini marka bazında paylaşmaya devam edeceğiz. Sayıları sürekli olarak artan eBisiklet modelleri, özellikle şehir içindeki ulaşımı değiştirmeyi sürdürüyor.

Türkiye’de yer alan elektrikli bisiklet markaları yanında bu da ilginizi çekebilir: Yerli otomobili tasarlayan firmadan geleceğin traktörü

Read More