Türkiye’de de satılan Beats Studio Buds için üç yeni renk geldiApple Beats Studio Buds

Apple imzalı Beats Studio Buds kablosuz kulaklık modeli için söylentileri yapılan üç farklı yeni renk seçeneği tanıtıldı.

Beats Studio Buds kablosuz kulaklık modeli, siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneği ve 1.499 TL fiyat etiketiyle buradan elde edilebilir hale gelmişti. Son kur güncellemesi ile Türkiye’de fiyatı 2.649 TL‘ye kadar çıkan ürün, bugün “okyanus mavisi, dolunay grisi ve gün batımı pembesi” isimlerine sahip yukarıda görebileceğiniz üç farklı renk daha kazandı. Sevilen kulaklık için bu sayede toplam 6 farklı renk sunulmaya başlandı. Yeni renkler henüz Türkiye’de elde edilemiyor ancak diğer versiyonlar yukarıdaki bağlantıdan direkt olarak satın alınabiliyor. Beats Studio Buds, üzerinden geçmek adına kulak içi formunu benimsiyor. Kulaklık kısımlarının ufak olmasıyla gündelik kullanım için birçok kişiyi daha memnun eden yeni Buds, hem kulaklık hem de hazne üzerinde Beats logosu taşıyor.

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği olan kulaklık, Apple’a göre üst seviye ses kalitesi getiriyor. Burada yapılan açıklama tam olarak şöyle: “Kompakt tasarıma sahip Beats Studio Buds, tam anlamıyla özelleştirilmiş akustik bir platform aracılığıyla, güçlü ve dengeli bir ses deneyimi yaşatacak şekilde geliştirildi. İki bölmeli bir kasa içinde yer alan özel çift elemanlı diyafram tipi sürücü, olağanüstü bir stereo ayırma özelliğine sahip net sesler sağlıyor.

Gelişmiş dijital işlemci ise ses performansını yükseklik ve netlik bakımından optimize ederken aynı anda temiz bir gürültü önleme özelliği sunuyor. Sonuçta stüdyoda kaydedilen müziğin duygusunu kulaklarınıza taşıyarak bütün gün size eşlik eden etkileyici bir ses deneyimi doğuyor.”

Model resmi verilere göre 8 saate kadar dinleme süresi getiriyor. Cebinize sığacak kadar küçük şarj kutusu ise toplamda iki ekstra şarj sunuyor. Ürün için ANC veya Şeffaf mod (Çevreyi duyabiliyorsunuz) açıkken 5 saate kadar dinleme süresine sahip oluyorsunuz açıklamasını yapan Apple, bu sürenin şarj kutusu kullanıldığında toplam 15 saate ulaştığını aktarıyor.

USB-C portunda 5 dakikalık Fast Fuel şarj ile 1 saate kadar ses çalma süresi getiren model, iOS cihazlar yanında Android telefonlarla da aktif olarak kullanılabiliyor. Modelin Android desteği AirPods’lara oranla çok daha iyi durumda. IPX4 sertifikası olan Beats Studio Buds modelinde eller serbest “Her Siri” desteği de yer alıyor.

Beats Studio Buds yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Read More