Türkiye için MIUI 12.5 Enhanced güncellemesi!


Xiaomi, Redmi Note 9 için MIUI 12.5 Enhanced Edition‘ı sunmaya başladı. Şu anda Endonezya ve Türkiye‘de kullanıma sunulan güncelleme önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla bölgeye ulaşması bekleniyor.

Ayrıca MIUI 12.5 Enhanced’in, cihazınızın daha iyi bir deneyim sunmasını ve performansı artırmasını sağlayan Odaklanmış Algoritmalar, Sıvı Depolama, Atomize Bellek ve Akıllı Denge gibi dört optimizasyona odaklanan özelliklerini bu güncelleme ile deneyimleyebilirsiniz.

Türkiye için MIUI 12.5 Enhanced

Endonezya ve Türkiye’deki Redmi Note 9 kullanıcıları, henüz bildirimi almadıysa, manuel olarak aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla güncellemeye ulaşabilirler.

Güncelleme, Endonezya’daki V12.5.3.0 RJOIDXM ve Türkiye kullanıcıları için V12.5.2.0 RJOTRXM yapı numarası ile tanımlanıyor. Değişiklik günlükleri aynı olan güncellemeyi kurmak için aşağıdaki bağlantıları telefonunuza flash yapabilirsiniz. 

Redmi Note 9 (Endonezya) – İndirme Bağlantısı

Redmi Note 9 (Türkiye) – İndirme Bağlantısı

Not: Güncelleme dosyaları Xiaomi sunucularından sunulmaktadır.

Redmi Note 9 için MIUI 12.5 Enhanced değişiklik günlüğü

MIUI 12.5 Geliştirilmiş Sürüm (MIUI 12.5.9 değil, daha yüksek sürüm)

Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.

Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.

Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.

Atomize bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Read More

Yorum yapın