Türkiye akıllı telefon pazarının sevkiyat artış lideri belli olduakıllı telefon

Türkiye akıllı telefon pazarının ikinci çeyrek özelinde sevkiyat artış lideri belli oldu. Bu bilgi Canalys tarafından yapılan araştırma sonucunda ortaya çıktı.

Bu başarıya ulaşan isim detaylarına burada yer verdiğimiz BBK şirketlerinden Realme oldu. Bu konuda firmadan gelen açıklama ise şöyle: “Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, küresel teknoloji pazar analizi şirketi Canalys tarafından yayınlanan rapora göre 2022’nin ikinci çeyreğinde Türkiye’ye yapılan sevkiyat miktarında diğer markaları geride bırakarak ilk sıraya yerleşti. Üstün performans ve rekabetçi fiyatları bir arada sunan akıllı telefonlarıyla kullanıcıların gönüllerinde taht kuran realme, başarısını kanıtlamaya devam ediyor. Küresel teknoloji pazar analizlerinde lider şirket Canalys tarafından hazırlanan ikinci çeyrek raporuna göre realme, Türkiye pazarında yaptığı sevkiyatları en çok artıran firma oldu.

Ağustos ayı itibarıyla Türkiye pazarında yaptığı sevkiyatları 2022 yılı boyunca %168 artıran realme, sevkiyatlarını diğer tüm akıllı telefon markalarından daha fazla artırarak Türkiye’nin 2022 yılı sevkiyat artışlarında lider oldu.

Realme; sunduğu yenilikçi özellikler ile teknoloji tutkunlarını etkileyen GT NEO 2, tasarımı ve oyun performansı ile genç kullanıcıların ilgi odağı olan realme 8, yeni amiral gemisi GT Master ve yerli üretim C25Y gibi ürünleri ile 2022 yılı boyunca Türkiye’deki kullanıcılarına her çeşit ihtiyaca cevap verebilecek akıllı telefonlar sundu.

Türkiye’de üretimini yaptığı akıllı telefonlar ile ülke ekonomisine ve istihdamına da katkı sağlayan realme, TechLife Robot Süpürge ve Buds Air 3 kulaklık gibi ekosistem ürünleri ile de ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme tarafından Türkiye’de satılan tüm ürünlere direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Firmanın ürün gamında birçok farklı ürün yer alıyor.

Akıllı telefon pazarındaki son durum yanında bu da ilginizi çekebilir: Tam 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan

Read More