Togg yerli otomobilin satış fiyatında siz de söz sahibi olabilirsiniz [İş ilanı]Togg yerli otomobil

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.


Advertisement

Togg imzalı ilk yerli otomobil modeli SUV formunda olacak ve planlara göre kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınacak. 2023’ün ilk yarısında yollara çıkarılması hedeflenen araç için işe alımlar sürüyor ve şu an Togg’un buradan ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında 29 farklı iş ilanı bulunuyor. İş ilanlarını sürekli olarak artıran veya kapanan seçenekler ile beraber sürekli güncelleyen Togg, kısa süre önce önemli bir iş ilanı daha açtı. Direkt olarak burada yer alan yeni iş ilanında Togg’un üretim ve araç ürün gamındaki “fiyatlandırma” sürecinde görev alacak tecrübeli bir kişi aranıyor. Bu kişiden, rakipler göz önüne alınarak yürüyecek fiyat belirleme sürecini aktif olarak üstlenmesi yanında, araç alımı için alternatif ödeme ve sahiplik sistemleri geliştirmesi de bekleniyor.

Yerli otomobil Togg için satış fiyatı konusunda Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TEKNOFEST’te şu açıklamayı yapmıştı: “Aracın fiyatı şu anda belli değil. Şunun sözünü veriyor arkadaşlar. Araç kendi sınıfında Türkiye’deki araçlarla yarışacak bir fiyattan piyasaya çıkacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Togg CEO’su Gürcan Karakaş ise “Fiyatlar içten yanmalı C segment SUV ile rekabetçi olacak” demiş ve şunları aktarmıştı: “Rekabetçi olabileceğimizi düşünüyoruz. Biz yola çıktığımız andan itibaren 2023’te pazara girdiğimizde ülkemizde en fazla satılan C segment SUV’ların elektrikli araç olmayacağını düşündüğümüzden dolayı içten yanmalı araçlardan pazar payı almamız gerektiğini bilerek her şeyi planladık. Dolayısıyla ‘günümüzde eğer C segmentinde bir SUV’un rekabetçiliğiyle rekabet edebilir misiniz’ diye sorarsanız ‘evet, rekabet edebiliriz.”

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More