Togg, yerli otomobil projesi için birçok yeni iş ilanı açtı [21 Haziran]TOGG Yerli otomobil LOG Tasarım

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.

Togg imzalı ilk yerli otomobil modeli SUV formunda olacak ve bir aksilik olmazsa kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınacak. Resmi satış fiyatı halen açıklanmayan tamamen elektrikli otomobilin, 2023’ün ilk yarısında yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu an Togg’un buradan ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında kısa süre önce eklenen aşağıdaki ilanlar ile beraber toplam 43 farklı iş ilanı bulunuyor. İş ilanlarını sürekli olarak artıran veya kapanan seçenekler ile beraber sürekli güncelleyen Togg, bugün yine birden fazla iş ilanı yayınladı. Bu sefer sadece Gebze merkezli olarak açılan ilanlar, diğerleri gibi yine tamamen İngilizce ve aracın üretimi ile elektronik altyapıları özelinde farklı alanlara odaklanıyor.

Araç kısa süre önce de bir açıklama ile çok ses getirmişti. Togg CEO’su Gürcan Karakaş, aracın 1 milyon TL’nin üstünde olması “beklenen” fiyatı hakkında şunları aktarmıştı: “Hiçbir profesyonel şirket trafiğe nisanda, martta ya da şubatta çıkacak bir araç için şimdiden fiyat veremez, vermez, vermemeli.” Karakaş ayrıca “Şu ana kadar gelen geri bildirimlere baktığımızda ilgi yüksek. O noktaya geldiğimizde bunların ne kadarı satışa dönüşür, zamanı geldiğinde göreceğiz. Hiçbir profesyonel şirket trafiğe nisanda, martta ya da şubatta çıkacak bir araç için şimdiden fiyat veremez, vermez, vermemeli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyatı pazar belirler. Dolayısıyla zamanı geldiğinde biz de kendimizi o pazarda konumlandıracağız. Bizim söylemimiz ve iddiamız şu, kimlerden pazar payı alacağımızı biliyoruz. Pazarda aracımızın hangi segmentte konumlandırılacağını biliyoruz ve onların içerisinde rekabetçi olacağız diyoruz.açıklamasında bulundu.

-21 Haziran İş İlanları-

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More