TOGG seri üretime hazır! Bütün araçların çıkış tarihi belli oldu

TOGG ilk elektrikli otomobilini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. TOGG ilk elektrikli aracı için son viraja geldi. Tüm tesislerin inşası ve deneme üretimleri tamamlandı. İşte ayrıntılar…


TOGG seri üretime hazır! Bütün araçların çıkış tarihi belli oldu - Page 1

TOGG ve Farasis’in yüzde 50’şer paylık eş ortaklığıyla kurulan Siro Energy de ilk prototip pil üretimi ve test sürecini tamamladı.

TOGG seri üretime hazır! Bütün araçların çıkış tarihi belli oldu - Page 2

Tesis tamamladı

TOGG, pil ve şarj istasyonu üretimi için Siro ve TruGo isimli iki şirket kurdu. Her ikisi de otomobillerin seri üretimi başlamadan önce ilk prototiplerini üreterek test faaliyetlerini tamamladı. Ayrıca yalnızca TOGG’a değil, diğer markalara da üretim yapabilecekler.

TOGG seri üretime hazır! Bütün araçların çıkış tarihi belli oldu - Page 3

Bugün Siro’nun sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşıma göre Togg’un piyasaya sürülecek ilk versiyonunda kullanılacak bataryanın üretimi tamamlandı. Bununla birlikte test faaliyetlerinin de başarıyla sonuçlandığı belirtiliyor. Bu da ürünün artık seri üretime hazır hale geldiğini gözler önüne seriyor.

TOGG seri üretime hazır! Bütün araçların çıkış tarihi belli oldu - Page 4

Fakat Siro yalnızca Togg için üretim yapmayacak. Zira Farasis ile birlikte kurulan bu şirketin tüm Avrupa pazarına otomobil ve tüketici elektroniği gibi diğer alanlarda hizmet etmesi bekleniyor. Ancak tabii ki en büyük siparişi Togg’dan alacaktır.

Read More

Yorum yapın