Togg fabrikasındaki son durumu gösteren yeni video paylaşıldıyerli otomobil togg fabrika

Yerli otomobil modelinin üretileceği Togg fabrikasından yeni bir video geldi. Bu videoda son durum gözler önüne seriliyor.

Hemen aşağıda izleyebileceğiniz bu Togg fabrika odaklı yeni video paylaşımı için “Gemlik Tesisimizdeki çalışmalar planlarımız doğrultusunda hız kesmeden ilerliyor. En son tamamladığımız çalışmaları merak ediyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz.” açıklaması yapıldı. İlk yerli otomobil modelinin SUV formunda olması ve bu fabrikada 2022 sonunda üretilmesi bekleniyor. Halen resmi satış fiyatı açıklanmayan tamamen elektrikli otomobilin 2023 yılında yollara çıkarılması hedefleniyor.

2024 yılında ise yine tamamen elektrikli olacak sedan versiyonun yollara çıkarılması bekleniyor. Ancak bu tarihlerde her zaman bir değişiklik olma ihtimali bulunuyor. Togg hakkındaki en önemli son detaylara buradan, CES 2022’de tanıtılan sedan modelin detaylarına ise direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Fabrikanın görmek isteyenler için sürekli açık olan canlı yayını ise burada yer alıyor.

Gemlik Tesisimizdeki çalışmalar planlarımız doğrultusunda hız kesmeden ilerliyor. En son tamamladığımız çalışmaları merak ediyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz.#YeniLigGemlik#Togg pic.twitter.com/0H8IaFhYj6

— Togg (@TOGG2022) January 18, 2022

Bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici Porsche Müzesi içinde drone ile bir tur atın

Read More