Togg CEO’su Gürcan Karakaş, ilk modeller için ön sipariş sürecini açıkladıTogg donanım listesi

Amerika’da kapılarını açan CES 2023 kapsamında Beyond X yaklaşımını sergileyen Togg, ilk modellerinin satış adımlarını paylaştı.

Dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı olan CES 2023’ün kapılarını açmasıyla pek çok önemli üretici yeni ürünlerini ve gelecek çalışmalarını lanse etmeye başladı. Teknoloji markalarının yanında otomotiv sektörünün de her geçen yıl ilgisini artırdığı organizasyona bu yıl ikinci kez katılan yerli otomobil girişimi Togg, yeni bir modelden ziyade geleceğe olan bakış açısını temsil eden Beyond X projesini tüm dünya ile bir araya getiriyoruz. Organizasyon kapsamında açıklamalarda bulunan CEO Gürcan Karakaş, gelecek vizyonlarının ve çalışmalarının yanında Mart 2023’te satışlarına başlanacak C SUV modeliyle ilgili önemli bir detay paylaştı. Karakaş, ilk modellerinin ön sipariş sürecini ilk kez paylaştı.

Togg LOG Görsel

Togg LOG Görsel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Togg C SUV ön sipariş süreci Trumore ile yapılacak

Karakaş, Türkiye’de başlayacak ve yakında detayları açıklanacak olan ön sipariş sürecine ilişkin; “Togg’un doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı C SUV’un ön siparişinin dünya çapında yenilikçi bir yöntemle satışa açılacağını dile getiren Togg CEO’su Karakaş, “Kullanıcılarımız Trumore platformu üzerinden katılacakları bir yarışma veya kura yöntemiyle de Togg akıllı cihazlarına ön sipariş verme hakkını elde edebilecekler. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına özel olarak üretilecek ve açık artırma ile satışa sunulacak NFT koleksiyonu, 2023 adet akıllı cihazın ön siparişine katılma hakkı ve sıralama önceliği sunacak.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Read More