Ticari drone modeli DJI Matrice 300 RTK ile tanışın

Drone pazarının dev ismi DJI, sadece son kullanıcıya yönelik değil DJI Matrice 300 RTK gibi ticari drone’lara da imzasını atıyor.

Türkiye’nin önde gelen drone teknolojileri platformu Dronmarket tarafından satışı gerçekleştirilen DJI Matrice 300 RTK Drone kullanıcılara; 55 dakikaya kadar uçuş süresi, gelişmiş Al özellikleri, 6 yönlü algılama, konumlandırma ve daha fazlasını sunuyor.

Maksimum kalkış ağırlığı 9 kg ve maksimum rüzgâr direnci 15 m / s olan M300 RTK, yüksek performansı ile üst düzey bir teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getiriyor. M300 RTK, DJI pilot uygulaması sayesinde uçağın algılama davranışını özelleştirme seçenekleriyle maksimum 40 metreye kadar algılama mesafesi sunuyor.

Rafine gövde ve sevk sistemi tasarımı ile zorlu koşullarda bile daha verimli ve istikrarlı bir uçuş sağlıyor. Ayrıca yerleşik gelişmiş yedekleme sistemleri, kritik görevlerinizin beklenmedik senaryolarda bile devam etmesine imkân veriyor. 

Tüm gelişmiş özellikleri dışında ise enerji sektöründe drone kullanımı maliyetleri yüzde 50 düşürerek kullanıcısını önemli bir maliyetten de kurtarıyor.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More