The Witcher’ın 3. sezonundan ilk fotoğraf geldi; işte yeni sezonla ilgili son bilgilerThe Witcher

Netflix, The Witcher dizisinin 3. sezon çekimlerinin başladığını duyurdu. Video servisi yeni sezonun duyurusunu setten Henry Cavill (Rivyalı Geralt), Anya Chalotra (Vengerberg’lü Yennefer) ve Freya Allan’ın (Prenses Cirilla) yer aldığı bir fotoğrafla paylaştı.

Yapımcılığını Lauren Schmidt Hissrich’in üstlendiği The Witcher, dünyaca ünlü bir kitap dizisinden uyarlanmış durumda. Destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alan dizide Rivialı Geralt bir canavar avcısı olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin yeni sezonunda Geralt, yeni bir araya gelmiş ailesinin bütünlüğünü tehlikeye sokabilecek her türlü tehdide karşı Ciri’yi korumak için elinden geleni yapıyor. Yeni sezonda Kıta’nın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları Ciri’yi yakalamak için birbirleriyle yarışıyor. Ciri’nin büyü eğitimini devralan Yennefer ise onun bilinmeyen güçlerini keşfetme umuduyla onlara Aretuza’nın korunaklı kalesine doğru eşlik ediyor. Gerald ise politik yozlaşma, kara büyü ve hainlikle dolu bir savaş alanına düşüyor. Geralt, Yennefer ve Ciri, birbirlerini sonsuza dek kaybetmemek için savaşa karşılık vermek ve her şeyi riske atmak zorunda kalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher dizisinin 3. sezonu için geri sayım başladı

Çekimleri başlayan 3. sezonun yayın tarihi ise henüz duyurulmuş değil. Önümüzdeki aylarda dizinin yeni sezonuyla ilgili bir fragman görmeyi umuyoruz. Dizinin yeni sezonuyla ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü

Read More