The Matrix Resurrections’dan heyecanlandıran yeni video!


The Matrix Ressurrections 25 Aralık’ta ülkemizde vizyona girecek. İlk olarak 1999 yılında çıkan ve o zamandan beri bir hayran kitlesine sahip olan seri bu yıl yeni filmiyle hayranlarıyla buluşacak. Filmin vizyona girmesine az bir zaman kalmışken yeni içerikler de gelmeye devam ediyor. 

The Matrix Resurrections’dan heyecanlandıran yeni video!

Yeni klipte Keanu Reeves tarafından canlandırılan Neo ve Morpheus karakterini görebiliyoruz. İlk filme gönderme yapan sahne hayranları şimdiden film ile ilgili heyecanlandırmış durumda. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı olan efsanevi The Matrix serisi üçüncü film ile aslında veda etmişti. Ancak seneler sonra şimdi ekranlara geri dönüyor.

Yeni filmin teklifi Keanu Reeves’e iletildiğinde ünlü oyuncu da oldukça şaşırmış. Teklif geldiğinde “Ama ben öldüm” yorumunu yapan Keanu 2021 yılında tekrar Neo olarak karşımıza çıkacak. Hayranların beklentisi oldukça yüksek. Gelişmiş teknoloji ile neler sunulacağını merak eden The Matrix hayranları yeni filmi dört gözle bekliyor diyebiliriz. Üçlemede bile ikinci ve üçüncü film ilk filmin gölgesinde kalmıştı. Bu nedenle dördüncü filmin ilk filme kıyasla ne kadar başarı elde edeceği merak konusu.

İlk üç filmden farklı olarak Morpheus rolünü Yahya Abdul-Mateen II canlandıracak. Ancak hayranlar bu değişimi olumlu bir şekilde karşılamışa benziyor. Eleştirilerden bazıları Neo’nun yeni filmde John Wick’e benzemiş olması yönünde.

Read More

Yorum yapın