The Matrix Resurrections’dan beklenen paylaşım geldi! Matrix sevenler buraya


1999 yılında ilk çıkışını yapan The Matrix klasikleşen yapımlar arasında yerini aldı. Dünya çapında bir çok hayranı olan yapım üçleme ile son buldu sanarken şimdi dördüncü filmi ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 24 Aralık’ta vizyona girmesi beklenen The Matrix Resurrections filminden şimdi yeni afiş geldi.

Üçüncü filmin üzerinden geçen tam 18 yılın ardından yeni film duyurusu hayranları heyecanlandırdı. Filmin çekimleri koronavirüs sebebiyle durdurulmak zorunda kalmıştı. Bu sebeple vizyon tarihi de bir süre belirsiz kalan film için şu anda  bu detaylar netleşti.

The Matrix Resurrections’dan yeni afiş! Matrix sevenler buraya

Film afiş yayınlamakla kalmayıp bir de kısa bir video yayınladı. 

The Matrix: Resurrections’ın afişi yayımlandı. İlk düşünceleriniz neler? #TheMatrixResurrections pic.twitter.com/MnxfvKEdqO

— Bilimkurgu Kulübü (@bilimkurgukulup) November 17, 2021

— The Matrix Resurrections (@TheMatrixMovie) November 17, 2021

Hayranların merakla beklediği film Aralık ayının son günlerinde vizyonda olacak. Matrix sevenlere adeta yeni yıl hediyesi gibi gelecek film şimdiden merakla bekleniyor. 

Hollywood’un en ünlü oyuncularından Keanu Reeves 18 yıl sonra tekrar karşımıza Neo olarak çıkacak. Trinity karakterine hayat veren Carrie-Anne Moss, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson, Daniel Bernhardt, Jessica Henwick, Toby Onwumere, Jonathan Groff, Priyanka Chopra gibi isimler de yer alacak.

Read More

Yorum yapın