The Mandalorian 3. sezon için ilk fragman geldiThe Mandalorian

Disney’in çok sevilen Star Wars dizisi The Mandalorian için 3. sezon fragmanı geldi. Ayrıca Andor için de yeni bir fragman yayınlandı.

2023 içerisinde Türkiye’de de açık olan Disney+ platformunda izlenebilir olacak son dönemdeki en popüler Star Wars içeriği The Mandalorian için 3. sezon fragmanı geldi. Henüz izlemeyenler için burada yeni sezonu hakkında spoiler vermek istemediğimiz içerik, ikinci sezonda bırakılan macerayı devam ettirecek ve izleyicileri Star Wars aksiyonuna sonuna kadar doyuracak gibi görünüyor.

Burada kısa süre önce bir diğer Disney+ platformunda yayınlanacak Star Wars dizisi Andor için de aşağıdaki fragman yayınladı. Çok sevilen filmlerden Rogue One’ın öncesinde geçecek olan dizi, 2023’e kalmayacak hemen 21 Eylül tarihinde ekranlara gelecek. Dizinin her bölümü haftalık olarak ekranlara gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars tarafından bugün yine Disney+ platformda yayınlanacak Tales Of The Jedi içeriği için de bir fragman geldi. 26 Ekim tarihinde ekranlara geleceği açıklanan animasyon içeriği, Star Wars evreninin gerçekten oldukça başarılı animasyon kataloğunu genişletecek. Dizide birçok tanıdık ve oldukça önemli karakter karşımıza çıkacak.

Özel içeriklerini hızla artıran Disney+, Türkiye’de hızlı olarak büyüyor ve yerli içeriklere yatırım yapmayı da sürdürüyor.

The Mandalorian 3. sezon ve fazlası yanında bu da ilginizi çekebilir: Franky Zapata’dan yeni hava aracı

Read More