The Boys Spin-off’u “Gen V” için ilk fragman geldiThe Boys Gen V

Bir süredir merak edilen içeriklerden The Boys Spin-off’u “Gen V” için ilk fragman geldi. Yeni dizi “kanlı” yapısıyla herkese hitap etmiyor.

Türkiye’de de açık olan Amazon Prime Video servisinde yer alan The Boys, yetişkinlere yönelik bir “süper kahraman” dizisi olarak Marvel ve DC evrenlerinden sıkılanları oldukça memnun etti. IMDB puanı üç sezon sonrasında 8,7 olan dizinin halen bilmeyenler için kısa açıklaması şöyle: “The Boys ünlüler kadar popüler, politikacılar kadar etkili ve Tanrılar kadar saygı gören süper kahramanlar süper güçlerini kötüye kullandığında ne olduğunu alaya alıyor. Boys, haşmetli Vought’un desteğiyle “Yediler” hakkındaki gerçeği açığa çıkarmak üzere bir kahramanlık macerasına atılırken süper güçlülere güçsüzlerin kapışmasını izliyoruz.” Bu dizinin ne kadar popüler olduğunu ve sevildiğini elbette gören Amazon, evreni Gen V dizisi ile genişletmeye hazırlanıyor.

Yeni dizi için yukarıda izleyebileceğiniz ilk tanıtım videosunu yayınlayan Amazon, bu videoya şu açıklamayı ekledi: “Gelişmeniz için güvenli bir alan olan Godolkin Üniversitesi’ne hoş geldiniz. Bu video 2023’te Prime Video’ya gelecek olan The Boys yan dizisi Gen V’e ilk bakışınız. Başrollerde Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas, Marco Pigossi, Clancy Brown, Alexander Calvert ve Jason Ritter yer alıyor. Ayrıca Jessie T. Usher, Colby Minifie ve P.J. Byrne The Boys’taki rollerini yeniden canlandırarak konuk oyuncu olarak yer alıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdiden çok popüler olacağı açık olan dizi, çocukları çok net olarak kapsam dışında bırakıyor ve hatta bazı yetişkinler için dahi uygun görünmüyor. The Boys gibi “gore” elementlerin çok fazla olduğu dizi, 2023’te gelecek ancak henüz spesifik bir tarih verilmiş değil.

The Boys Spin-off’u “Gen V” yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’den yeni PS5 oyun kumandası

Read More