Telefonunuz için en ucuz 10 araç içi hızlı şarj cihazı! Sadece 28 TL!

Türkiye’de satışa sunulan en uygun fiyata sahip araç içi hızlı şarj cihazlarını sizler için listeledik. Listemizde yer alan modeller 28 TL’den başlıyor!


Hemen hemen her şey için mobil cihazlarımıza güvendiğimiz bir zamanda, araç içi kullanımlarının her zamankinden daha fazla olması şaşırtıcı değil.

Google Haritalar, Waze ve diğer birkaç iyi navigasyon uygulaması, gittiğiniz yere ulaşmanıza yardımcı olur. Spotify veya Apple Music, en sevdiğiniz şarkıları aktarmanıza izin verir. Çocukların en sevdikleri oyunları ve filmleri izlemeleri için bir tablet, kolay bir yolculuk ile yüksek tansiyon arasındaki fark olabilir.

Ancak tüm bunlarla birlikte bir sorun ortaya çıkıyor: o da telefonunuzun hızla tükenen bataryası. Uzun bir yolculukta, en büyük telefon pilleri bile siz varış noktanıza varmadan saatler önce boşalır.

İşte burada araba şarj cihazları devreye giriyor. Çok çeşitli kablolu ve kablosuz versiyonlarda mevcut olup, aracınızı hızlı bir şekilde çalıştırmaktan dizüstü bilgisayarınızı şarj etmeye kadar her şeyi yapmanızı sağlayan ekstra özelliklerle birlikte.

Ancak tek beden herkese uymaz ve paranızı neye harcayacağınıza karar vermeden önce hem cihazlarınızın hem de yolcularınızın ihtiyaçlarını düşünmeye değer. İster ülke çapında ister şehir genelinde gidiyor olun, bunlar şu anda satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı 10 araç içi hızlı şarj cihazıdır.

Bu modeller sayesinde aracınızla yolculuk yaparken, telefonunuzu hızla şarj edebileceksiniz.

Not: Cihazların satıldığı sayfaya ulaşmak isterseniz, fiyatların üzerini tıklamanız yeterli.

Syrox C27

Fiyat: 28,90 TL

Bağlantı Tipi:
Kablolu
 
Cihaz Tipi:
Araç
 
Giriş Arayüzü:
Çakmaklık
 
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
 
Hızlı Şarj:
Var
 
Çıkış Sayısı:
2 adet
 
1. Çıkış Gücü:
10.5 W
 
Toplam Anlık Güç:
15.5 W

Syrox C44

Fiyat: 28,00 TL

Bağlantı Tipi:
Kablolu
 
Cihaz Tipi:
Araç
 
Kablo Tipi:
Harici Kablo
 
Giriş Arayüzü:
Çakmaklık
 
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
 
Hızlı Şarj:
Var
 
Çıkış Sayısı:
1 adet
 
1. Çıkış Gücü:
10 W

Read More

Yorum yapın