TECNO CAMON 18 Premier Türkiye’de satışa sunulduTECNO CAMON 18 Premier

TECNO CAMON 18 Premier akıllı telefon modeli Türkiye’de satışa sunuldu. Telefon fiyat etiketiyle herkese hitap etmiyor.

Yapılan resmî açıklamaya göre Gimbal destekli kamerası ile fark yaratan CAMON 18 Premier, KDV dahil 8.499 TL‘den Türkiye’deki kullanıcılara sunuluyor. Birçok farklı satış kanalındaki yerini alan şık telefon modeli, gücünü MediaTek Helio G96 işlemciden alıyor ve 2400×1080 piksel 6,7 inç AMOLED ekranda 120 Hz yenileme hızı sunuyor. Ekran delikli bir tasarıma sahip olan ürün, 60x hibrit yakınlaştırma getiren “gimbal” kamera sistemiyle de öne çıkmayı biliyor: TECNO Mobile Türkiye Genel Müdürü Hank Li telefon hakkında şunları söylüyor: “Ürün ve teknolojilerimizle tüketicilerimize olasılıklar dünyasının kilidini açmaları için ilham vermek üzere daima yeni atılımlar yapıyoruz. Bu dijital devrim, sadece bir akıllı telefon aracılığıyla yeni neslin önüne harika yapıtlar ortaya koyma imkânı sunuyor.

CAMON 18 Premier, kullanıcılara yepyeni bir deneyim sunmak için Ultra Sabit Gimbal Kamera teknolojisini kullanan ilk TECNO ürünümüz. TECNO’nun marka ruhunu oluşturan “Asla Durma” söylemiyle, TECNO CAMON 18 serisinde sunduğumuz ürün ve tasarımlarda sürekli yeni atılımlar yapmayı hedefliyoruz. TECNO Türkiye ekibi olarak kullanıcılarımıza yeni teknolojiler sunmaya odaklandık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye pazarında TECNO SPARK 6, TECNO SPARK 7T&7 Pro ve TECNO CAMON 16 & 16 Premier ürünlerimizle birlikte TECNO PHANTOM X ve TECNO POVA modellerimiz bulunuyor. Şimdi ise fotoğraf ve video çekimlerinde fark yaratan güçlü özelliklere sahip TECNO CAMON 18 Premier’in liderlik ettiği TECNO CAMON 18 serisini Türkiye’deki kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz.”

TECNO CAMON 18 Premier yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Read More