Squid Game ikinci sezon geliyor! İşte o tarih


Squid Game, Netflix’in en çok sevilen yapımlarından biri. Geçtiğimiz yıl ciddi anlamda bir hayran kitlesi elde eden yapım için uzun süredir bir ikinci sezon beklentisi mevcuttu. Şimdi yayın akışı devi ikinci sezon için yeşil ışık yaktı.

Yayın akışı devi Netflix son dönemlerde büyük kayıplara uğradı. Parola paylaşımı sebebiyle ciddi anlamda üye kaybına uğrayan şirket maddi açıdan bazı sorunlarla yüzleşiyor. Bu sebeple en sevilen içerikleriyle ilgili çalışmaları artıran şirket Squid Game ikinci sezon için de yeşil ışığı yaktı.

Squid Game ikinci sezon geliyor! İşte o tarih

⏺🔼⏹#SquidGameS2 pic.twitter.com/ZT5yK5zIKX

— Netflix Türkiye (@netflixturkiye) June 12, 2022

Yönetmen, “Squid Game’in ilk sezonunu hayata geçirmek 12 yılımı aldı. Ama Squid Game’in şimdiye kadarki en popüler Netflix dizisi haline gelmesi sadece 12 gün sürdü”  ifadelerini kullandı. Şimdi paylaşılan yeni bir gönderide “Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da öyle. 2. sezona hazır olun. Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız” ifadeleri kullanıldı.

Squid Game ile elde edilen başarının ardından yayın akışı devi Netflix daha fazla Asya içerikli yapımlara yöneldi diyebiliriz. Şirket son zamanlarda animasyon ve anime yapımlarına da fazlasıyla ağırlık veriyor. Siz Squid Game ikinci sezonunu bekliyor musunuz? Yorumlarda bize yazmayı unutmayın.

Read More

Yorum yapın