Spider-Man Remastered için Türkiye Steam fiyatı belli olduSpider-Man Remastered

Spider-Man Remastered, PC platformunda merakla beklenen PlayStation oyunları arasında başı çekiyor. Peki oyun Türkiye’de kaça satılacak?

Spider-Man Remastered, bugün Steam üzerinden 499 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açıldı. 12 Ağustos tarihinde oynanabilir olacak dikkat çekici yapım, Türkiye’deki güncel kur ve yurt dışı fiyatları göz önüne alındığı kabul edilebilir bir fiyattan elde edilebilecek. Sistem gereksinimleri detaylı olarak burada yer alan oyun için resmî açıklama ie şöyle: “Marvel iş birliği ile Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Nixxes Software tarafından PC’ye optimize edilen PC için Marvel’s Spider-Man Remastered, Marvel’ın New York şehrindeki büyük suçlarla ve simgesel kötü karakterlerle savaşan, deneyimli bir Peter Parker’ı tanıtıyor. Aynı zamanda Marvel’ın New York şehrinin kaderini omuzlarında taşıyan Peter, karmakarışık kişisel hayatı ile kariyerini dengede tutmak için mücadele ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk olarak PlayStation tarafında çıkan oyunun PC’ye özel imkanları ise şöyle açıklanıyor:

“-PC için Optimize Edilmiş Grafikler: Geniş yelpazedeki cihazlara, kilidi açılmış kare hızlarına ve performans artıran NVIDIA DLSS ve görüntü kalitesini geliştiren NVIDIA DLAA gibi diğer teknolojilere verilen desteklerle çeşitli grafik kalitesi seçeneklerinin keyfini çıkarın.

-Işın izlemeli yansımalar ve iyileştirilmiş gölgeler: Gelişmiş gölgeler ve çeşitli kalite modlarına sahip, çarpıcı ışın izlemeli yansıma seçenekleriyle şehrin canlandığını görün.

-Ultra Geniş Monitör desteği: 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 ve 48:9 çözünürlükleri dahil olmak üzere bir dizi ekran kurulumu desteği ile Marvel’ın New York’unun sinematik manzaralarının tadını çıkarın.

-Kontroller ve Özelleştirme: Kablolu USB bağlantısında bir PlayStation DualSense™ kontrol cihazı kullanarak sürükleyici dokunsal geri bildirim ve dinamik tetik efektleri aracılığıyla Spider-Man olarak oynamanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyin. Çeşitli özelleştirilebilir kontrol seçenekleriyle tam fare ve klavye desteğinin keyfini çıkarın.”

Spider-Man Remastered yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobili ile tanışın

Read More