Sosyal medya bunu konuşuyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüse yakalandı!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi Twitter hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu. Yapılan açıkalamada “

“Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz. Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Emine Erdoğan da Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşımında “Anca beraber, kanca beraber. İnşallah en kısa sürede bu hastalığı Tayyip beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüse yakalandı!

Paylaşımların yapılmasının ardından kısa sürede geçmiş olsun dilekleri gelmeye başladı. Koronavirüse karşı korunmak için maske mesafe ve temizlik şartları tekrar gündeme geldi. Ayrıca aşıların olunması gerektiği gibi yorumlar yapıldı. Aşı olunduğu takdirde daha hafif atlatılabilen koronavirüs hayatımıza girdiği dönemden beri devam eden bir salgın halinde. Farklı varyantları ile karşımıza çıkan virüs hala tehlike saçıyor diyebiliriz.

Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz.

Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz.

— Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan) February 5, 2022

Anca beraber, kanca beraber 😊
İnşallah en kısa sürede bu hastalığı Tayyip beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz. https://t.co/XGeBAXnMhl

— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) February 5, 2022

Read More

Yorum yapın