Son sezonu yayınlanacak La Casa de Papel hakkında sürpriz gelişme [Video]Berlin La Casa de Papel

Netflix’in en iddialı dizilerinden biri olan La Casa de Papel‘in son sezonu için geri sayım başladı. 3 Aralık Cuma günü son beş bölümüyle bize veda etmeye hazırlanan diziyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Netflix tarafından yapılan duyuruya göre La Casa de Papel evreni devam edecek. Yapılan ilk açıklamaya göre Berlin dizisi geliyor. Dizinin önemli karakterlerinden olan Berlin’in hikayesinin 2023 yılında Netflix platformunda yer alacağı açıklandı. Berlin isimli dizinin net yayın tarihi ve fragmanı da henüz paylaşılmadı. Diziyle ilgili yayınlanan duyuru videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Casa de Papel 5. sezonu için de geri sayım başladı

İspanya Merkez Bankası’nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan çete, Lizbon’u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör’ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.

Read More