Solana projeleri %40 hızlandı! Bu durum Solana fiyatını etkiler mi?


Merkezi olmayan uygulamaları (dApps) barındırmak için bir blok zinciri platformu olan ve şu anda piyasa değeri açısından altıncı sıradaki kripto para birimi olan Solana (SOL), yeni yıla sert bir başlangıç ​​yaptı ve 31 Mayıs 2022’ye kadar Solana için kripto topluluğu projeleri %40’ın üzerinde artış gösterdi.

Solana projeleri %40 hızlandı! Peki bu durum Solana fiyatını etkiler mi?

DeFi varlığının 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala çok uzakta olmasına rağmen, Mayıs 2022’nin sonunda CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, Solana’nın 131,79 dolardan işlem göreceğini tahmin ederek tokenin fiyatı için büyük bir güven ifade ediyor.

Öngörülen fiyat, ürünün yayınlandığı tarihteki mevcut fiyatına göre %40,15 veya 37,76$’lık bir artışı yansıtmaktadır. Genel olarak, nihai fiyat tahminine varmak için CoinMarketCap topluluğunun 3.074 üyesinin oyları dikkate alındı.

Solana fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Solana fiyat tahminleri açısından, kripto topluluğu, son altı aydaki tahminlere dayanarak ortalama %67,9 tarihsel doğruluğa sahip.

SOL fiyat tahmini doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Şu anda Solana, son 24 saatte %2.72 ve önceki haftaya göre %7.53 düşüşle 94.02$’dan işlem görüyor. Duruma göre SOL’un toplam piyasa değeri 31,4 milyar dolar. Piyasa değeri bazında, en iyi rakip olmaya devam ediyor.

SOL fiyat tablosu 7 günlük. Kaynak: CoinMarketCap

Solana, orijinal hacmiyle, Cardano gibi diğer önde gelen rakiplerini geride bırakmayı başardı. Gerçek dünyadaki işlemlerde 310 milyon dolar ile şu anda gerçek dünya hacmi açısından üçüncü en büyük akıllı sözleşme ağıdır. Yalnızca Ethereum ve Terra, sırasıyla 2,46 milyar dolar ve 506 milyon dolar değerinde daha değerlidir.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın