Şok’ta satılacak akıllı kumandayı test ettik!


Satış fiyatı sadece 60 TL olan Everest akıllı kumanda ile televizyonunuzu daha rahat kullanacaksınız. Şok marketlerinde 4 Aralık 2021 tarihinden itibaren satışa sunulan bu uzaktan kumanda ile televizyon, Android TV Box ve benzeri cihazları aktif olarak kullanabileceksiniz.

Kumanda kutusundan çıkan bir USB dungle ile kullanılıyor. Bu USB aparatı televizyon ya da Android TV Box‘a takıyorsunuz. Daha sonra elinizi hareket ettirdiğinizde ekrandaki imleç de bu el hareketlerine göre hareket ediyor. Kumanda kablosuz olarak çalışıyor olsa da eski kumandanın bazı özelliklerini IR teknolojisi yardımı ile kopyalayabiliyor. Kumanda üzerinde aynı zamanda sesli komut vermek için tuş da bulunuyor. Android TV Box ürünlerindeki sesli arama özelliğini bu sayede kullanabiliyorsunuz.

Uygun fiyatlı bir ürün olan Everest’in EV-HM20 kodlu bu kumandasını Şok marketlerde 59.95 TL’ye alabiliyorsunuz. Aşağıda izleyebileceğiniz ve Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanan videomuzda kumandanın tüm özelliklerini uygulamalı olarak anlatıyoruz: 

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Read More

Yorum yapın