Şok yasak! WhatsApp ve Instagram’a erişim engellendi

En popüler uygulamalar arasında olan WhatsApp ve Instagram’a gelen erişim yasağı herkesi şaşırttı. İşte söz konusu yasakla ilgili tüm detaylar.


Şok yasak! WhatsApp ve Instagram'a erişim engellendi - Page 1

Bugün WhatsApp ve Instagram’a gelen erişim yasağı adeta şok etkisi yaşattı. En popüler sosyal medya uygulamaları arasında olan Instagram ve en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında olan WhatsApp artık herkesin hayatının vazgeçilmez parçası diyebiliriz.

Şok yasak! WhatsApp ve Instagram'a erişim engellendi - Page 2

Ülkemizde ve global pazarlarda en çok kullanılan uygulamalar arasında olan WhatsApp ve Instagram’a erişim yasağını getirilmesi son derece şaşırtıcı. Zira artık bu uygulamalar günlük hayatın vazgeçilmezi olmuş durumda.

Şok yasak! WhatsApp ve Instagram'a erişim engellendi - Page 3

Bu kapsamda açıklanan erişim engeli ile herkes şaşırdı. Geçtiğimiz yıl güvenlik olayları sebebiyle biraz kullanıcı kaybeden WhatsApp her şeye rağmen en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda gelen erişim yasağı kararı herkesi şaşırttı diyebiliriz.

Şok yasak! WhatsApp ve Instagram'a erişim engellendi - Page 4

İran’da  yaşanan son olaylardan sonra devam eden protestolar sebebiyle İran hükümeti, ülkenin bazı kesimlerinde interneti tamamen keserken bazı bölgelerde ise WhatsApp ve Instagram’a erişim engeli getirdi.

Read More

Yorum yapın