Skoda yeni logosunu tanıttı!


Otomobil sektöründe adını klasikler arasına yazdıran Skoda yeni logosunu tanıttı. Ancak bu logo ile ilgili olarak değişik bir detay mevcut. Firma, yeni nesil Skoda araçlarının bir amblemle süslenmeyeceğini ve bunun yerine yeni bir modelin bu logoyu tanıtacağını duyurdu. Logosunu değiştiren otomobil üreticisi, yeni elektrikli SUV’u Vision 7S’i de tanıttı.

Çek Cumhuriyeti merkezli otomobil markası aslında fazlasıyla tercih ediliyor. Ülkemizde özellikle ikinci el araç sektöründe tercih edilen markalar arasında olan Skoda şimdi yeni logosu ile gündemde.

Skoda yeni logosunu tanıttı!

Skoda yeni logosunu tanıttı! - Resim : 1

Şirket, ayrıca lansmanında yeni elektrikli SUV’u yedi koltuklu Vision 7S’i tanıttı. Şirketin tek tanıttığı şey yeni konsept aracı Vision 7S değildi, yeni logosunu da tanıtan şirket bu logonun yeni modellerde kullanılacağını belirtti. Artık logo olarak sadece markanın adı yazacak. Çoğu şirket gibi minimalist bir yaklaşım belirleyen marka sade tasarımı ile dikkat çekecek. Gelin şirketin tanıttığı aracın özelliklerine bakalım.

Skoda Vision 7S‘in 89kWh’lik bir bataryası var ve bu bataryayla neredeyse 600 km mesafe kat edebiliyor. Lansmanda yetkililer, aracın Enyaq’tan Cupra Born’a kadar her şeyiyle aynı MEB mimarisine sahip olduğunu da duyurdu. İç tasarımdan söz edecek olursak, ön panelin ortasına monte edilmiş 14,6 inçlik bir dokunmatik ekran var ve ön taraftaki koltuklar ile oldukça konforlu bir yolculuk vaat eden araç kendi alanında fazlasıyla ilgi çekecek gibi.

Read More

Yorum yapın