Skoda Fabia fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne!

Bugün sizlerle beraber Skoda Fabia modelinin güncel fiyatlarını inceliyor olacağız. İşte detaylar!


Skoda Fabia fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne! - Page 1

Sıfır otomobil piyasasında fiyatlar neredeyse hiç geri gelmiyor. Kısa süre önce yapılan ÖTV düzenlemesi sonrasında bir kısım araçlarda fiyatların düştüğüne şahit olmuştuk. Ancak ilerleyen süreçte fiyatların yeniden yavaş yavaş yukarı doğru tırmandığını söylemek mümkün.

Skoda Fabia fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne! - Page 2

Zamlardan etkilenen modellerden birisi de Skoda Fabia. Sınıfında oldukça ciddi rakiplerle rekabet eden Fabia, fiyat olarak da maalesef pek avantajlı durmuyor.

Skoda Fabia fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne! - Page 3

Skoda Fabia fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne!

Skoda Fabia 380 litrelik bagaj hacmiyle sınıf standartlarını yakalamayı başarıyor. İç mekan olarak da segmentindeki diğer rakiplerine benzer bir yaşam alanı sunan Fabia, baz donanım seviyesinde 1.0 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. 95 beygir güç üreten bu makine manuel şanzımana sahip olarak piyasaya çıkıyor.

Skoda Fabia fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne! - Page 4

Elite olarak isimlendirilen paketin fiyatı ise günümüzde 452.568 TL olarak görünüyor. Tabii bu bedelin haberi yazdığımız dakikalarda geçerli olduğunu da belirtmekte fayda var. Zira ülkemizdeki sıfır otomobil piyasası oldukça oynak durumda ve her an her şey değişebiliyor.

Read More

Yorum yapın