Şişkin fiyatlar sonucunda BIM indirim açıklaması yaptı!


Bildiğiniz gibi dolar kurundaki ani yükseliş market fiyatlarına da olumsuz yansımıştı. Undan tutun şeker, ekmek ve içeceğe kadar her şeye zam gelmişti. Doların düşmesinin ardından fiyatlar çıktığı gibi inmemişti. Gelen tepkiler ve uyarılar üzerine şimdi BIM bir indirim açıklaması yaptı.

Birleşik Mağazalar AŞ (BİM) resmi websitesinde yaptığı resmi bir duyuru ile indirim müjdesi verdi. 24 Aralık 2021 ve sonrasında 40’dan fazla üründe yüzde 8 ila yüzde 40 arasında değişen oranlarda indirim uygulanacak. Şirket ayrıca fiyat ve istikrarda düzenli bir ortam oluşması durumunda diğer ürünlerinde de indirim yapacağını duyurdu.

Şişkin fiyatlar sonucunda BIM indirim açıklaması yaptı!

bim

Geçtiğimiz günlerde Migros da “Tüketicinin rahatlaması için girdi düşüşü beklemeden tedarik ettiğimiz meyve-sebzelerde kendi kaynaklarımızdan karşılanmak üzere, tüm meyve-sebzelerde bütün mağazalarımızda yüzde 10 indirim uygulanmaya başlandı. Ayrıca 5 litrelik Migros ayçiçek yağı 109 TL’ye inmiş olarak satılıyor. Ürünlere yenileri de eklenmektedir. Tüketicinin yoğun ilgi gösterdiği indirimli Doğadan geleneksel Karadeniz çayı 1 kilogram 29,90 TL, Migros Rize çay 1 kilogram 29,50 TL’den, Türk Şeker 5 kilogram 26,50 TL’den, 5 kilogram Migros şeker 34,90 TL’den satışa devam edilmektedir. Sinangil un 2 kilogram 16,90 TL’den, Tahsildaroğlu 500 gram peynir 36,95 TL’den, Migros bal 19,95 TL ‘den, Selpak 24’lü tuvalet kağıdı 59,90 TL’den satılmaktadır” ifadelerine yer verilmişti.

Read More

Yorum yapın