Silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme!

WatsApp sohbetleriniz yanlışlıkla silindi mi? İşte kurtarmanıza yardımcı olacak adımlar.


WhatsApp artık sadece sohbet etme platformu olmaktan çıkarak aynı zamanda birçok fotoğraf, video, belgelerimizi depoladığımız bir depolama uygulaması haline geldi. Durum böyle olunca herhangi bir nedenle silinen sohbetlerinizi nasıl geri yükleyeceğiniz haberimizde.

WhatsApp sohbetlerinizi bazı nedenlerden dolayı kaybedebilirsiniz. Bu durum, kişiler, haritalar, belgeler vb. dahil olmak üzere sohbetlerde paylaşılan önemli bilgilerin ve kaydedilmemiş medyaların kaybolmasına neden olur.

Ancak neyse ki, Google Drive‘ınızda veya cihazınızda kayıtlı sohbet geçmişini kullanarak silinen WhatsApp sohbetlerini almanın bir yolu var.

Sohbet geçmişinizi geri yüklemek için şu adımları izleyin:

WhatsApp sohbetlerini Google Drive’dan geri yükleyin

Öncelikle, WhatsApp‘ın sohbet geçmişini Google Drive hesabınıza yedeklediğinden emin olun. Yeni bir cihaza geçiyorsanız, önce Google hesabınıza giriş yapın. Sohbet geçmişinizi günlük, haftalık veya aylık olarak yedeklemeyi seçebilirsiniz.

WhatsApp sohbet geçmişinizi geri yüklemek için WhatsApp’ı yükleyin ve telefon numaranızı doğrulayın. Oturum açma ve doğrulama işlemi tamamlandıktan sonra, WhatsApp sizden sohbet geçmişinizi Google Drive‘dan geri yüklemenizi isteyecektir.

Bu işlemi tamamlamak için ‘Geri Yükle’yi tıklayın. Bittiğinde, eski sohbetlerinizi bulmak için ‘İleri’ye dokunun.

Read More

Yorum yapın