Şık akıllı saat Huawei Watch Fit 2, Türkiye’de satışa çıktıHuawei Watch Fit 2

Sabah saatlerinde Türkiye fiyatı belli olan Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modeli için resmi satış biraz önce başladı.

Çok geniş bir kitleye hitap eden Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modeli, direk olarak Huawei Türkiye’nin buradaki satış kanalında silikon kayışlı versiyonları için 2.299 TL, deri kayışlı versiyon için 2.699 TL, metal kayışlı şık versiyon içinse 2.999 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Şimdi satın alanlara 17 Haziran itibarıyla gönderilecek ürün için Huawei Türkiye kısaca şunu açıklıyor: “Bluetooth çağrı yanıtlama ve hızlı mesaj cevaplama özellikleri ile geliştirilen WATCH FIT 2, bir band değil, tüm ihtiyaçların için özel olarak tasarlanmış yepyeni bir akıllı saat! #HUAWEWATCHFIT2 ile modern şıklığını yansıt!”

Yuvarlak değil are yapıyı benimseyen cihaz, teknik olarak bakarsak 1,74 inç 366×480 piksellik bir AMOLED ekran taşıyor. Tam boyutu 46 x 33.5 x 10.8 mm, ağırlığı ise kayış hariç 26 gram olan ürün, kullanıma bağlı olarak 7 ila 10 gün arasında pil ömrü getiriyor. 97 farklı sporu otomatik olarak algılayarak detaylı şekilde kayıt altına alabilen Watch Fit 2 akıllı saat, Bluetooth ile bağlandığı telefon üzerinden telefon görüşmesi sunuyor ve çok sayıda bilgiyi aynı anda gösterebilen birçok saat arayüzü ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android yanında iOS uyumu da bulunan ürün, firmaya göre AOD desteğine sahip ve kişilere animasyonlu spor yardımı sunabiliyor. SpO2, kalp atış hızı, uyku ve stres takibi gibi özellikler de sunan Watch Fit 2, Türkiye’de yüksek ihtimalle oldukça büyük satış rakamlarına ulaşacaktır.

Bluetooth çağrı yanıtlama ve hızlı mesaj cevaplama özellikleri ile geliştirilen HUAWEI WATCH FIT 2, bir band değil, tüm ihtiyaçların için özel olarak tasarlanmış yepyeni bir akıllı saat! #HUAWEIWATCHFIT2 ile modern şıklığını yansıt! ⌚
Hemen İncele: https://t.co/cJGWC5YNfU pic.twitter.com/yfAqieMWag

— Huawei Mobil Türkiye (@HuaweiMobileTR) June 6, 2022

Huawei Watch Fit 2 akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü

Read More