Shiba Inu’nun piyasa değerine 3,5 milyar girdi, işler değişti!


Shiba Inu ( SHIB ) meme kripto para birimi önemli bir oynaklık yaşarken, token düşüş eğilimini tersine çeviriyor ve ivme kazanıyor gibi görünüyor.

Bu içeriği hazırladığımız sıralarda ise meme tokeni, son 24 saatte %22,97 gibi muazzam bir artış ve önceki yedi gün boyunca toplamda %48,29 artışla $0,0000347 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu’nun piyasa değerine 3,5 milyar girdi, işler değişti!

Keskin fiyat artışının bir sonucu olarak, SHIB’nin piyasa değeri de önceki hafta yaklaşık 3.5 milyar dolar artarak 1 Şubat’taki 11.43 milyar dolardan 7 Şubat Pazartesi günü 14.99 milyar dolara yükseldi.

CoinMarketCap istatistiklerine göre 28 Ocak ile 3 Şubat 2022 arasında SHIB’nin 4.223 holding adresini kaybettiğini ve toplam holding adresinin 1.161.661’e düştüğünü geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık.

Buna ek olarak, SHIB zincir üstü işlem sayısının Ocak ayında %40’tan fazla azaldığını ve Google Arama’da “Shiba Inu jeton satın al” arama terimine olan ilgi % 90’dan fazla azaldığını belirtmiştik. Son fiyat artışı ise tokeni daha da etkileyici hale getiriyor.

SHIB’nin fiyatı neden yükseliyor?

Özellikle, meme kripto para birimi, ağ son birkaç hafta içinde bir hareketlilik gördüğü için yıla yoğun bir başlangıç ​​yaptı. 

SHIB’nin performansı, kripto para birimi tüccarlarının büyük çoğunluğu için bir kayıpla sonuçlanmış olsa da, tokenden sorumlu ekip, Ocak ayında çoklu kullanım durumları sunarak tokenin gerçek değerini artırmaya odaklandı.

Özellikle, Shiba Inu, işlem maliyetlerini en aza indirmek ve aynı zamanda artan sayıda kullanıcıyı desteklemek için Shibarium olarak adlandırılan ikinci katman blok zincirini dağıtmayı planlıyor. Ayrıca Shiba Inu, İtalya’da kendi fast-food franchise’ının açıldığını duyurdu.

Bir dizi işletmenin 2022’de SHIB token yakma girişimini taahhüt ettiğinden bahsetmiyoruz bile.

Read More

Yorum yapın