Shiba Inu (SHIB), en trend kripto para haline geliyor!


Kripto para piyasası, Bitcoin ( BTC ) 17.000 doların üzerine çıktıktan sonra piyasaya liderlik ederken bir kez daha yeşile dönerken, en trend kripto para olarak arama ve popülerlik açısından piyasaya liderlik eden başka bir dijital varlıktır.

Shiba Inu (SHIB), en trend kripto para haline geliyor!

Aslında, 9 Ocak itibariyle, Shiba Inu ( SHIB ) en popüler kripto para birimidir ve CoinMarketCap’in trend listesinde köpek meme tokeni birinci sıradadır, ardından Bitcoin ve Polygon ( MATIC ) gelir.

Shiba Inu (SHIB), en trend kripto para haline geliyor! - Resim : 1

SHIB en trend kripto varlığıdır. Kaynak: CoinMarketCap

Toplam piyasa değeri 4.88 milyar $ olan token, SHIB’in günde %5’ten fazla artması ve önceki hafta boyunca ek %8 artarak 0.000008809 $’dan el değiştirmesinin ardından genel piyasa değerine göre on altıncı sırada yer alıyor.

Shiba Inu (SHIB), en trend kripto para haline geliyor! - Resim : 2

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

0,0000079$’a düştüğü 28 Aralık’tan bu yana, SHIB’nin fiyatı ciddi şekilde arttı. 30 Aralık’tan bu yana, kripto para birimi on yeşil günden dokuzunu kaydetmeye devam etti.

Shiba Inu’nun fiyatı, 10 Kasım’dan bu yana kripto para biriminin tavanı olarak hizmet veren kritik günlük hareketli ortalama (MA) 50 bariyeri olan 0,0000087 $’ın ötesine bir an için yükselmeyi başardı.

SHIB jeton yakmaya devam ediyor 

Meme belirteci, SHIB yakma web sitesinin, son bir buçuk gün içinde milyonlarca SHIB’nin ölü adreslere gönderilmesi nedeniyle Shiba Inu yakma oranının %1.300’ün üzerinde arttığını bildirmesinden de yararlandı. Son yirmi dört saat içinde 37.400.646’dan fazla SHIB jetonu yakıldı ve bu süre içinde toplam on iki işlem gerçekleşti.

Özellikle, 7 Ocak’ta Shiba Inu ekosistem geliştiricileri, katman 2 blok zinciri Shibarium ağındaki her işlemin SHIB belirtecini yakacağını belirtti. Bu haber, 4 Ocak’ta Shiba Inu’nun BONE jetonunun 2. katman ağ işlemlerini güçlendireceğine dair orijinal onayın ardından yapıldı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın