Sennheiser, yakında 60 saat pil ömrü sunan kulaklık tanıtacakSennheiser

Kablosuz kulaklık pazarında çok iddialı olan Sennheiser, yakında 60 saat pil ömrü sunan bir kablosuz kulaklık ile ses getirecek.

Sennheiser tarafından ilk resmi bilgileri paylaşılan bu kablosuz kulaklık, kafa üstü formunda olacak ve yüksek ihtimalle Momentum 4 Wireless adı altında karşımıza çıkacak. Yapısı gereği gövdesinde yer olduğundan büyük bir pil taşıyan ve bu sayede 60 saat gibi gerçekten çok iyi bir pil ömrü sunacak ürün, sürpriz olmayacağı üzere ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacak ve oldukça yüksek ses kalitesi getirecek. Üst sınıfa konumlandırılacağı için fiyatının düşük olması kesinlikle beklenmeyen model, yüksek ihtimalle çıkış öncesinde detaylı olarak sızdırılacaktır. Ürün için elimizde şimdilik sadece sunulacak pil ömrü ve yukarıdaki görseli yer alıyor. Burada kumaş üstüne konulan Sennheiser logosu ve siyah gövde rengi görünüyor. Model için firmanın birden fazla renk sunması da bekleniyor.

Sennheiser kısa süre önce de kulak içi formundaki yeni modelini Türkiye’de satışa sundu. Üzerinden geçmek adına Sennheiser Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık modeli artık 4.979 TL – 4.999 TL fiyat etiketleriyle Türkiye’de de alınabiliyor. Firmanın açıklamasına göre yüksek ses kalitesi sunan 7 mm dinamik sürücüler üzerine kurulan ürün, aptXTM Adaptive kodek desteğiyle geliyor ve geliştirilen ekstra geniş bantlı TrueResponse dönüştürücü sistemi sayesinde derin baslar ve tizleri doğal bir şekilde sunuyor.

Özel mobil uygulaması üzerinden ekolayzır başta olmak üzere birçok kalemde özelleştirilebilen ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.2’yi destekliyor ve şarj kutusuyla birlikte toplam 28 saat, tek başına ise tam 7 saat pil ömrü getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kulak içi formunu benimseyen ve bu sayede pasif yalıtımı yüksek olan Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık modeli, buna ek olarak dört mikrofon ile desteklenen ANC yani aktif gürültü engelleme sistemini de destekliyor.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More