Sennheiser Momentum True Wireless 3 Türkiye’de satışa çıktıSennheiser Momentum True Wireless 3

Sennheiser Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık modeli sonunda Türkiye’de de elde edilebilir hale geldi.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık, artık bazı satış kanallarında renge göre değişen 4.979 TL – 4.999 TL fiyat etiketleriyle Türkiye’de de alınabiliyor. Üzerinden geçmek adına model serisinin en yenisi olarak masaya önemli iyileştirmeler getiriyor. Firmanın açıklamasına göre yüksek ses kalitesi sunan 7 mm dinamik sürücüler üzerine kurulan ürün, aptXTM Adaptive kodek desteğiyle geliyor ve geliştirilen ekstra geniş bantlı TrueResponse dönüştürücü sistemi sayesinde derin baslar ve tizleri doğal bir şekilde sunuyor. Özel mobil uygulaması üzerinden ekolayzır başta olmak üzere birçok kalemde özelleştirilebilen ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.2’yi destekliyor ve şarj kutusuyla birlikte toplam 28 saat, tek başına ise tam 7 saat pil ömrü getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kulak içi formunu benimseyen ve bu sayede pasif yalıtımı yüksek olan Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık modeli, buna ek olarak dört mikrofon ile desteklenen ANC yani aktif gürültü engelleme sistemini de destekliyor.

ANC konusunda “Sennheiser’in yeni nesil hibrit uyarlanabilir gürültü önleme özelliği, çevre ne kadar yoğun veya gürültülü olursa olsun, her ritmin ve büyüleyici nüansın duyulabilmesini sağlıyor.” diyen şirket, modelde birçok rakibi gibi şeffaflık modunu da sunuyor. Farklı boyutlardaki kulak adaptörleriyle herkese uyum sağlayabilen kulaklık, üç farklı renkte hazırlanmış.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More