Şaşırtan Sony LinkBuds S kablosuz kulaklık modeli de sızdırıldı

Sony şu an birden fazla kablosuz kulaklık modeli üzerinde çalışıyor. Firmadan çok yakında Sony LinkBuds S de geliyor.

Bugün, detaylarına aşağıdaki haberde yer verdiğimiz kafa üstü formundaki kablosuz kulaklık Sony WH-1000XM5 sızdırıldı. Ancak dediğimiz gibi Sony’den başka modeller de yolda ve bunlardan bir tanesi Sony LinkBuds S. İki farklı renkte sızdırılan LinkBuds S, direkt olarak kulak içi formunu benimsiyor. Ürün aslında tasarımsal olarak oldukça şaşırtıyor. Çünkü firmanın detaylarına burada yer verdiğimiz ilk LinkBuds versiyonu çok ilginç şekilde açık yapıyı benimsiyordu. Garip görünen orijinal LinkBuds’ın amacı, müzik dinlerken çevreyi olduğu gibi açık şekilde duyabilmekti. LinkBuds S ile bundan tamamen uzaklaşıyor ve geleneksel bir yapıda karşımıza çıkıyor. Şarj özellikli şık bir hazne ile yolda olan ürünün, henüz teknik detayları özelinde paylaşılmış bir bilgi ise bulunmuyor.

Yapısı gereği pasif yalıtımı yüksek olacak kablosuz kulaklık Sony LinkBuds S, yüksek ihtimalle bunu ANC yani Aktif Gürültü Engelleme sistemiyle de destekleyecek. Ses kalitesinin yüksek olması beklenen ürün, yüksek ihtimalle Sony WH-1000XM5 ile bir arada tanıtılacak ve pazara sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yakında lanse edilecek gibi görünen LinkBuds S kablosuz kulaklık için henüz bir satış fiyatı sızdırılmış değil. İleride Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz kulaklık, orijinal LinkBuds üzerinden yapılan tahminlere göre 180 doları geçmeyecektir.

Sony LinkBuds S yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More