Samsung yeni bombasını duyurdu!


Samsung kısa süre önce, geçen yılki Galaxy A03‘ün halefi olan Galaxy A04 akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Marka ardından çalışmalarına hız kesmeden devam etti. Bu cihazın piyasaya sürülüşünü Hindistan’da Galaxy A04’lerin piyasaya sürülmesiyle takip etti.

Samsung yeni bombasını duyurdu!

Samsung yeni bombasını duyurdu! - Resim : 1

Şimdi, dizideki Galaxy A04e adlı başka bir cihaz, NBTC ve Endonezya Telekom sertifikasyon veritabanlarında listelendi ve akıllı telefonla ilgili bazı ayrıntıları ortaya çıkardı. Galaxy A04, NBTC web sitesinde SM-A042FS/DS olarak listelenmiş.

Telefonun adı da listede Galaxy A04e olarak onaylandı. Model numarasındaki DS, önceki Galaxy akıllı telefonlarda görüldüğü gibi bölgeye göre değişen Çift SIM özelliklerini temsil ediyor. NBTC web sitesine göre cihaz GSM, WCDMA ve LTE’yi destekleyecek. Düşük maliyetli bir cihaz olduğu için 5G desteği olmayacak.

Ayrıca, SM-A042F model numarasına sahip Samsung Galaxy A04e, Endonezya Telekom web sitesinde listelenmiş. Model numarasında küçük bir fark var, ancak Indonesia Telecom web sitesi bunun gerçekten Galaxy A04e olduğunu onaylıyor. Bu bilgilerin dışında akıllı telefonun başka hiçbir özelliği açıklanmadı.

Daha önce Samsung Galaxy A04e, SM-A042F model numarasıyla Geekbench’te görülmüştü, ancak bunun Galaxy A04 Core olduğu tahmin ediliyordu. Artık durumun böyle olmadığı açık olduğuna göre, Galaxy A04e’nin bir PowerVR Rogue GE8320 GPU ile birlikte bir MediaTek Helio G35 SoC ile gelmesini bekleyebiliriz. En az 3 GB RAM’e sahip olacak ve kutudan Android 12’yi başlatacak.

Read More

Yorum yapın