Samsung Türkiye Farklı Bak serisine yeni video ekledi: “Balıkesir”Samsung Balıkesir

Samsung Türkiye, amiral gemisi akıllı telefon modelleriyle videolar üretmeye devam ediyor. Bu sefer Balıkesir için özel bir video paylaşıldı.

Samsung Türkiye tarafından uzun zamandır sürdürülen #FarklıBak video serisinin son üyesi, bir kez daha Halil Bekar ve Galaxy S22 Ultra ile hazırlandı. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video için firmadan şu açıklama geldi: “Balıkesir’in büyüleyici güzelliğini bir de Halil Bekar’ın, Samsung Galaxy S22 Ultra’sından görmek ister misin? O zaman gel, her köşesi ayrı güzel bu şehre Halil Bekar ile daha yakından bakalım.”

Samsung Türkiye, dikkat çekmeyi başaran #FarklıBak video serisine daha önce de farklı telefonlar kullanılarak çekilen Ankara, İzmir, Trabzon, İstanbul, Çanakkale ve Bursa merkezli videoları eklemişti. Seriye Balıkesir öncesinde eklenen Erzurum videosu dahil olmak üzere paylaşılan tüm çalışmaları hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung tarafından gelen dahil olmak üzere akıllı telefon modellerinin kameraları gün geçtikçe çok daha iyi hale geliyor. Fotoğraf yanında video kaliteleri de inanılmaz seviyeye ulaşan akıllı telefonlar, 2022’de daha da iyi hale gelecekler. Özellikle güçlenen işlemcileriyle beraber kamera özelinde yazılımsal olarak yapabildikleri akıl almaz seviyeye gelen telefonlar, fotoğraf makinesi ve video kamera pazarını ciddi şekilde ufaltmış durumdalar.

Bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More