Samsung, kutu açma etkinliğiyle Guinness Dünya Rekoru kırdı!


Samsung, yakın zamanda Galaxy S22 Ultra ile bir #EpicUnboxing etkinliği düzenlemişti. Bu etkinlik 5 Mart’ta gerçekleşti ve yeni bir Guinness Dünya Rekoru kırıldı.

Samsung, kutu açma etkinliğiyle Guinness Dünya Rekoru kırdı!

Samsung, 17 farklı şehirde Galaxy S22 Ultra için ön rezervasyon yaptıran 1820’den fazla müşteriyi kapsayan etkinlik ile büyük başarı elde etti. Bu dünya rekoru, aynı anda birden fazla mekanda kutuyu açan bugüne kadarki en kalabalık etkinlik.

Güney Koreli teknoloji devi, geçtiğimiz günlerde Galaxy S22 serisinin sadece 72 saatte 100.000’den fazla siparişle en çok ön rezervasyon yapılan Samsung cihazı olduğu bir rekor daha kırdı. #EpicUnboxing etkinliği aynı zamanda şirketin sınırlı sayıda kutu vererek erken satın alan müşterilerine teşekkür etme yöntemiydi.

An #EpicUnboxing like never before. #GalaxyS22 Ultra #Samsung pic.twitter.com/1popjMSK0J

— Samsung India (@SamsungIndia) March 5, 2022

Sınırlı sayıda üretilen kutuda, müşterilere bir Galaxy Watch4 akıllı saat ve sürpriz bir hediye olan Galaxy Buds2 TWS kulaklık hediye ediliyor. Ayrıca, sınırlı sayıda üretilen Galaxy S22 Ultra kutusunda özel bir teşekkür notu bulunur. Dünya rekoru, 11 Mart’ta resmi olarak mağazalara çıkacak olan Galaxy S22 serisinin Hindistan’daki lansmanından önce geldi.

Samsung Kıdemli Direktörü Aditya Babbar’a göre, “Gerçekten bizim için büyük bir gün ve 17 şehirde bu rekor kıran olayı yöneten ekibin bir parçası olmaktan son derece gurur duyuyorum. Bu günü Samsung için gerçekten tarihi bir gün yapmak üzere bir araya gelen tüm tüketicilerimize ve destansı hayranlarımıza minnettarım. #EpicUnboxing ile Guinness Dünya Rekorları’na resmen girdik ve bu destansı başarıyı hayranlarımızla kutlayabildiğimiz için çok mutluyuz.”

Read More

Yorum yapın