Samsung, katlanabilir taraf için 2025 hedefini açıkladıSamsung Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 modelleri sonrasında şirketten gelecek hedefleri geldi. Katlanabilir taraf büyüyecek.

Yeni katlanabilir telefon modelleri Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 ile çok ses getiren Samsung, resmi olarak yapılan açıklamaya göre 2025 yılındaki “amiral gemisi” Galaxy telefon satışlarının yüzde 50’sini katlanabilir tarafa kaydırmak istiyor. Yani 2025 yılında Galaxy S ile aynı seviyede Galaxy Z satmak isteyen firma bunu tam olarak nasıl yapacak? Bu soruyu soruyoruz çünkü şu an çoğu kişi istemesine rağmen Galaxy Z serisi bir katlanabilir telefon satın alamıyor. Bunun arkasında yüksek fiyatlar yer alıyor. Ancak bu değişecek. İlk olarak Galaxy Z serisinin ana modelleri 2025 itibarıyla daha ucuz hale gelecek. Fakat satışları esas patlatan söylentileri gelen Galaxy A Fold modeli olacak. İddialara göre firma 700 dolar bandında bir katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. Eğer bu telefon pazara iyi şekilde çıkarsa, şirket satış konusunda Galaxy S serisini dahi geride bırakabilir.

Bu arada şirket yeni telefonları için Türkiye’de bir kampanya yapıyor. Kaçıranlar için Samsung Türkiye bu konuda şunları aktarıyor: “Samsung, Galaxy Z serisinin en yeni üyeleri katlanabilir akıllı telefonlar Z Flip4 ve Z Fold4 için kullanıcılara kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. 31 Ağustos’a kadar geçerli kampanya kapsamında; yeni Galaxy Z Flip4’ü alacaklara ‘Galaxy Watch4’, Galaxy Z Fold4 alacaklara ise ‘Galaxy Watch4 Classic’ akıllı saat hediye ediliyor.

Ayrıca, Galaxy Z Flip4 veya Z Fold4 satın alan müşteriler, 1 yıl boyunca telefonu kazaen oluşacak ekran hasarlarına karşı koruma altına alan Samsung Care+ (SC+) Ekran Koruma Sigortasına da sahip oluyor. Samsung Galaxy Z Flip4 25.999 TL, Galaxy Z Fold4 256GB 39.999 TL, Galaxy Z Fold4’ün 1TB’lik versiyonu ise 44.999 TL’lik satış fiyatlarıyla ön sipariş için müşterileri bekliyor.”

Firma tarafından tanıtılan yeni katlanabilir telefonların detaylarına ve diğer yeni Samsung ürünlerine aşağıdaki haberlerden ulaşabilirsiniz:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Triumph TE-1 elektrikli motosiklet modeli

Read More